"Za dwadzieścia lat będziesz rozczarowany tym, czego nie zobaczyłeś,
do czego nie udało Ci się dotrzeć. Odrzuć liny cumownicze.
Odpłyń z bezpiecznego portu.Chwyć wiatr w żagle. Badaj! Śnij! Odkrywaj!"

Mark Twain

 

Witamy na stronie Centrum Nurkowego Expedition Dive Team.

W 2012 roku po dziesięcioletnim pobycie w Egipcie, po niezliczonych godzinach spędzonych pod wodą, po setkach wyszkolonych kursantach - postanowiliśmy stworzyć miejsce w Polsce, w którym nasza pasja otworzy innym drzwi do podwodnego świata. Miejsce, w którym nasze doświadczenie i wiedza pozwolą bezpiecznie i przyjemnie nabyć umiejętności niezbędne do poznania podwodnego świata.

 

 

 

Posiadamy własne zaplecze noclegowe w postaci pensjonatu we Władysławowie z profesjonalnie przygotowaną bazą obsługującą nurków.

Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje, setki wyszkolonych nurków, setki wypraw to nasze największe atuty i gwarancja dobrej, bezpiecznej zabawy.

 

 • WAKACJE NURKOWE NAD POLSKIM MORZEM
  W naszym Centrum Nurkowym we Władysławowie organizujemy wakacje nurkowe nad polskim morzem. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w Villi OLAV gdzie mieści się nasze Centrum Nurkowe…. i oczywiście nurkowania w Bałtyku, Zatoce Puckiej, Zatoce Gdańskiej i w jeziorach Kaszub Północnych. Zapraszamy również na kursy nurkowe do Władysławowa.

 • KURSY NURKOWE
  W naszej siedzibie we Władysławowie organizujemy przez cały rok kursy nurkowe. Zapewniamy doskonałe warunki do nauki teorii i praktyki na basenie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.

 • WYPRAWY - EKSPEDYCJE
  Organizujemy wyprawy w najwspanialsze miejsca nurkowe na całym świecie: Egipt, Tajlandia, Australia, Bali, Chorwacja, Meksyk i wiele innych. Zawsze z polskim instruktorem, zawsze w świetnej atmosferze i uśmiechem.
  Poznaj Expedition Dive Team!