Kursy nurkowania w systemie PADI umożliwiają zapoznanie się z tą dziedziną sportu praktycznie każdemu, kto jest ogólnie zdrowy i chciałby poznać fascynujący świat życia podwodnego osobiście, nie ograniczając się tylko do oglądania programów telewizyjnych. Techniki prowadzenia kursów są proste i łatwo przyswajalne dla każdego. Umożliwiają indywidualne podejście do każdego kandydata, co między innymi jest powodem, że organizacja PADI jest najbardziej rozpowszechnioną organizacją zrzeszającą osoby nurkujące na całym świecie. Duże znaczenie ma również szeroki wachlarz proponowanych specjalizacji, które umożliwiają stopniowy, indywidualny rozwój osoby początkującej jak i zaawansowanego nurka.

 

  • KURSY DLA DZIECI – bardzo atrakcyjne formy zajęć dla dzieci od 8 roku życia. Poznawanie świata podwodnej przyrody i wprowadzenie w świat niesamowitych przygód.

  • KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH - zapoznamy Cię ze światem podwodnej przyrody i przygody. Doskonała okazja do wkroczenia w świat przygód i realizacji pięknych marzeń.

  • KURSY DLA ZAAWANSOWANYCH - jesteś certyfikowanym nurkiem? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Dobrze trafiłeś. Zostań studentem Szkoły nurkowania Błażeja Bączka, zostań członkiem naszej drużyny – Expedition Dive Team!

  • KURSY SPECJALIZACJE - Skończyłeś swój pierwszy kurs nurkowania i czujesz, że to dopiero początek? Abyś mógł kontynuować swój rozwój nurkowy mamy dla Ciebie szereg kursów specjalistycznych.Kursy nurkowe z najlepszymi instruktorami

Szukasz ciekawego sposobu na spędzanie wolnego czasu? Kursy nurkowe to propozycja dla Ciebie! Expedition Dive Team to wyjątkowe centrum nurkowe, w którym pracują pasjonaci tej dyscypliny sportowej i z chęcią dzielą się swoja wiedzą oraz umiejętnościami. Jeżeli nasze propozycje wydają się Państwu interesujące, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z chęcią udzielimy wszelkich wyjaśnień i wysłuchamy Waszych sugestii.